Newsletter MaliCiekawscy.pl
Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach? Podaj swój e-mail:
Producenci

Darmowa dostawa

POCZTEX KURIER 48 - zakupy powyżej 250,00 zł

Kurier - zakupy powyżej 300,00 zł

Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 250,00 zł.

Pakujemy na prezent

Buiten Speel - zabawki do domu i ogrodu

Buiten Speel to firma, która skupia się na tworzeniu zabawek umożliwiających aktywny relaks na łonie natury, aby dzieci zażywały jak najwięcej ruchu na świeżym powietrzu. Firma ma też wiele propozycji mniejszych gabarytowo zabawek, które możesz wykorzystać do zabawy z dziećmi w pomieszczeniach.

Zabawki bezpieczne - przede wszystkim!

Zabawki Buiten Speel wykonane są z naturalnych materiałów - większość to konstrukcje drewniane, materiałowe itp. Zawartość tworzyw sztucznych ograniczono przy ich produkcji do niezbędnego minimum. Przygotowując projekty skupiono się na prostocie wykonania. Dzięki temu zabawki te są także łatwe w obsłudze oraz nie sprawiają trucności podczas przenoszenia czy przechowywania, mimo że niektóre z nich są dość duże.

buiten speel - duże zabawki

Gry w formacie XL

Klasyczną pozycją są gry planszowe w wykonaniu XL - np. szachy, bierki, domino. Plansza szachowa w tej wersji ma wymiary 90x90cm a całość waży 3,1 kg. Dzięki takim gabarytom z gier planszowych Buiten Speel łatwo jest korzystać maluchom - uchwycenie bierki w tych szachach nie sprawi problemu nawet niewprawnym dłoniom dwulatka. To doskonały sposób na wspólną grę dziadka i wnuczka w jednej drużynie - dziadek może kierować strategią i taktyką a wnuk na pewno chętnie zajmie się przestawianiem pionów na planszy.

zabawki XL BuitenSpeel

Zabawki do ogródka

Do ogródka doskonale nadają się różne namioty - jest indiańskie tipi, namiot pirata oraz klasyk gatunku, namiot w kształcie trójkątnym. Namioty mają około 100-110 cm w podstawie, więc spokojnie możecie ustawić obozowisko także w pokoju. A jak wiadomo, dzieci są wielkimi zwolennikami namiotów.

Wzbogacając ogródek o zabawki Buiten Speel nie możecie zapomnieć o linie do przeciągania i kręglach. A minigolf - to atrakcja podwórka!

Wśród propozycji od Buiten Speel znajdziecie też gumowe zabawki-skoczki, czyli figurki zwierząt których maluchy mogą siedzieć i przemieszczać się małymi podskokami. Wolicie krówkę, pieska czy reniferka? A może jeszcze innego zwierzaka? Jest ich pełen wybór.

Puzzle i gry terenowe

Jest też cała gama puzzli od Buiten Speel, szablony zwierząt do rysowania kredą, i wiele, wiele gier - boule, rzucanie do puszek, rzutki, kostki, minigolf, różne tarcze do rzucania punktowego. A dla lubiących biegać kilka rodzajów freesbee. Są też rybki, które możemy wyławiać z dna basenu. Pomysłów na zabawę z Buiten Speel jest nieskończona ilość. Nie wierzycie? A wpadli byście na pomysł pistoletu strzelającego gumkami recepturkami? Jest tego dużo więcej...

 

A także znane pociągi Thomas & Friends...

Oprócz własnych produktów Buiten Speel posiada także licencję na produkcję i sprzedaż zabawek z bohaterami kreskówki dla dzieci Thomas & Friends.

Wszystkie te atrakcyjne i bezpieczne zabawki znajdziecie w sklepie MaliCiekawscy.pl - są dostępne od ręki, w dużym wyborze

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl